Vakaras „Ryte“
2022 m. gegužės 27 d. Vilniaus r. Rudaminos „Ryto“ gimnazijos Mokinių taryba susirinko į renginį „Vakaras „Ryte“. Nuo 17.00 val. iki 24.00 val. mokiniai turiningai ir linksmai leido laiką gimnazijoje: atliko daug užduočių, kūrė Mokinių tarybos logotipą ir šūkius, mokėsi Skaityti toliau…




