„Nordplus Junior“ projektas
Vasario 22–27 dienomis mūsų gimnazijos mokiniai leidosi į įsimintiną kelionę į Švediją. Viešnagė Arvidsjaur buvo turininga, prasminga ir kupina nepamirštamų įspūdžių. Tai buvo ne tik pažintinė kelionė, bet ir vertinga kultūrinė bei edukacinė patirtis, praturtinusi kiekvieną dalyvį. Sekmadienio vakarą mūsų Skaityti toliau…



