Ekskursija JAV ambasadoje
Penktadienį ( 2018-11-23) mes, Vilniaus r. Rudaminos „Ryto“ III-IVG klasių mokiniai, apsilankėme JAV ambasadoje Lietuvoje. Atidavę telefonus ir įveikę griežtus apsaugos reikalavimus patekome į JAV ambasadai skirtą pastatą. Čia vyko 3D spausdintuvo pristatymas. Spausdintuvą pristatė Paulius Sviackevičius (VGTU Mechatronikos, robotikos ir Skaityti toliau…




