Neformalusis švietimas

VILNIAUS R. RUDAMINOS „RYTO“ GIMNAZIJOS
NEFORMALIOJO ŠVIETIMO VEIKLŲ TVARKARAŠTIS 2020-2021 M. M.
 

 1-4 klasės

Eil. Nr. Neformaliojo švietimo veiklos pavadinimas Vadovo V. Pavardė Laikas Vieta
1. Choras „Mes“ K. Jaskevičius Antradienis – 1, 6 pamokos 2,11 kab.
2. Keramika A. Lastovska Trečiadienis – 7 pamoka
Penktadienis – 6 pamoka
107 kab.
3. Žolės riedulys V. Vilipas Penktadienis – 5 pamoka Sporto salė
4. „Golfas“ V. Bagdonienė Ketvirtadienis – 7 pamoka Gimnastikos salė
5. Instrumentinis muzikavimas L. Jaskevičienė Trečiadienis – 7 pamoka
Ketvirtadienis – 1 pamoka
2,11 kab.
Aktų salė
6. Krepšinis Z. Leganovič Pirmadienis – 1 pamoka
Trečiadienis – 1 pamoka
Gimnastikos salė
7.  „Svečiuose pas Pasaką“ M. Giedrienė Pirmadienis – 2 pamoka
Ketvirtadienis – 2 pamoka
Biblioteka
8. „Knygų pasaulyje“ R. Lukošiūnienė Antradienis – 2 pamoka
Trečiadienis – 2 pamoka
Biblioteka
9. Teatras J. Ivanauskas Pirmadienis – 6, 7 pamokos
Penktadienis – 5, 6 pamokos
1,11 kab.
10. Anglų k. 1-2 kl. I. Bulavin Trečiadienis – 1 pamoka
Ketvirtadienis – 6 pamoka
2,9 kab.
11. Šachmatai/šaškės A. Norkūnas Antradienis – 7 pamoka
Ketvirtadienis – 6 pamoka
116 kab.

 5-8 klasės

1. Krepšinis Z. Leganovič Pirmadienis – 7 pamoka Sporto salė
2. Futbolas V. Vilipas Ketvirtadienis – 15.00 val. Sporto salė
3. Mišrus choras „Balsų mozaika“ L. Jaskevičienė Pirmadienis – 7 pamoka 2,11 kab.
4. Šachmatai/šaškės A. Norkūnas Ketvirtadienis – 7 pamoka 116 kab.
5. Grindų riedulys V. Vilipas Trečiadienis – 7 pamoka Sporto salė
6. „Virtuvės guru“ J. Savičienė Penktadienis – 7, 8 pamokos 115 kab.
7. Teatras J. Ivanauskas Penktadienis – 7 pamoka Aktų salė
8. Golfas V. Vilipas Antradienis – 7 pamoka Sporto salė
9. Menų dirbtuvės A. Lastovska Pirmadienis – 8 pamoka
Penktadienis – 5 pamoka
107 kab.
10. „Art in english?“ K. Stankevič Ketvirtadienis – 6 pamoka 3,12 kab.
11. Vyrų ansamblis K. Jaskevičius Penktadienis – 6 pamoka
IG-IIG klasės
1. Krepšinis V. Vilipas Penktadienis – 8 pamoka Sporto salė
2. Žolės riedulys V. Vilipas Trečiadienis – 18.00 val. Sporto salė
3. Mišrus choras „Balsų mozaika“ L. Jaskevičienė Penktadienis – 7, 8 pamokos Aktų salė
5. Teatras J. Ivanauskas Pirmadienis –  8 pamoka Aktų salė
6. Vokiečių k. V. Jaglinska Antradienis – 8 pamoka 209 kab.

 IIIG-IVG klasės

1. Vokiečių k. V. Jaglinska Ketvirtadienis – 0 ir 6 pamokos 104 kab.
2. Krepšinis M. Valiukevičius Trečiadienis –  5 pamoka
Penktadienis – 3 pamoka
Sporto salė
3. Mišrus choras „Balsų mozaika“ L. Jaskevičienė Ketvirtadienis – 6, 7 pamokos Aktų salė