Akcija „Knygų Kalėdos“

86068d_b439b575515a45b29808840ecf215dde

DĖMESIO!!!

 Nors žiema šiais metais neskuba – laiko ratas nenumaldomai sukasi, įsukdamas ir mus į gražiausių metų švenčių laukimą. Taigi, ir biblioteka pradėjo ruoštis šiai nuostabiai metų šventei. 

Knygų lentynos pasipuošė žiemos tematika. Vyksta Kalėdinių rankų darbelių parodėlės, susitikimai su skaitytojais.

Kaip ir kiekvienais metais visose bibliotekose, taip ir mūsų gimnazijoje vyksta graži Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuojama akcija “Knygų Kalėdos 2015”. Svarbu, kad Lietuvos vaikai mylėtų knygą ir dalintųsi skaitymo džiaugsmu su kitais.

Jeigu norėtumėte, kad bibliotekos lentynos pasipildytų naujomis knygomis, kviečiame mokytojus, mokinius ir tėvelius dalyvauti šioje akcijoje.

Net ir viena gera knyga yra labai svarbi.

Bibliotekai trūksta programinės literatūros:

  1. Grincevičiūtė „Lietuviai prie Laptevų jūros“
  2. Graikų mitai
  3. Gudonytė „Ida šešėlių sode“
  4. Gudonytė „Blogos mergaitės dienoraštis“
  5. Preussler „Vaidokliukas“
  6. Landsbergis „Pelytė Zita“
  7. Lindgren „Lota iš pramuštgalvių gatvės“
  8. Meras „Lygiosios trunka akimirką“
  9. Petkevičius „Kodėlčius“ ir kitos…

 Nuoširdžiai dėkojame.
Su pagarba,
bibliotekininkės

2015 m. Zuikis Puikis iš E.Mieželaičio knygutės, gyvenantis gimnazijos bibliotekoje kvietė mokinius apsilankyti ir pasižiūrėti Kalėdinių knygų parodą ir pasiklausyti pasakėlių.

Gimnazijos bibliotekoje vyksta Kalėdinė paroda „Ramybės širdyje ir jaukumo namuose!

Visą gruodžio mėnesį mokytojai ir mokiniai dovanoja bibliotekai knygas. Vyksta garsinis Kalėdinių knygų skaitymas, veikia „Kalėdinis paštas“, gaminami žaisliukai ir atvirutės.

Gruodžio 17 d. sulaukėme svečių iš labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ . Ramūnas Karbauskis – Lietuvos agronomas, verslininkas, ūkininkas, politikas, mecenatas supažindino Vilniaus r. bibliotekininkus su projektu, jo tikslais ir nauda. Visiems susirinkusiems padovanojo geriausių vaikiškų knygų rinkinius „Vaikų bibliotekėlė 2015“.

2014 metų gruodžio 16 dieną Rudaminos „Ryto“ gimnazijos bibliotekoje vyko renginys, skirtas Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotai akcijai „Knygų Kalėdos 2014“.

Bibliotekos darbuotojos parengė vaikams spektakliuką „Mįslių kraitelė“.  Pradinių klasių mokiniai aktyviai dalyvavo viktorinoje „Iš kokios mes knygelės“, garsiai skaitė knygas, atsakinėjo į mįsles. Bibliotekoje parengtos Kalėdinių knygų ir mokinių rankų darbo atviručių parodos.

Renginio metu buvo dovanojamos knygos. Šiuo renginiu akcija nesibaigė, dovanojamos knygos ir toliau keliauja į biblioteką.