Iškovoti bronzos medaliai

Rudaminos žolės riedulininkai U-14 varžybose iškovojo bronzos medalius

Spalio 9 d. Šiauliuose vyko Lietuvos mokinių (berniukų) U-14 žolės riedulio finalinės varžybos. Kad patektų į finalą, 9 komandos birželio ir rugsėjo mėnesį 2 ratų sistema kovojo atrankos varžybose (Šiauliuose ir Rudaminoje). Nepaisydami lietaus ir žvarbaus rudeniško vėjo sportininkai siekė iškovoti aukso medalius! Pusfinalio rungtynėse puikiai pasirodė Šiaulių žolės riedulio akademijos 1-oji ir Vilniaus HC „Pietų meteoras“ komandos, kurios susitiko finalinėse rungtynėse. Šiauliečiai pirmavo rezultatu 2:0, tačiau nesugebėjo išlaikyti persvaros ir leido varžovams išlyginti rezultatą. Tikrasis finalas vyko baudinių (bulitų) serijoje. Sėkmingiau įvarčius mušė Šiaulių sportininkai, kurie iškovojo pirmąją vietą!
Mažajame finale susitiko Vilniaus rajono „SM-Rudamina“ ir Šiaulių žolės riedulio akademijos 2-a komanda. Jau po pirmo kėlinio rezultatu 4:0 pirmavo Vilniaus rajono Rudaminos riedulininkai, kurie varžybas laimėjo rezultatu 8:1 ir iškovojo bronzos medalius: 3 įvarčius įmušė Dominyka J. (apdovanota geriausio komandos žaidėjo prizu), 2 – Gabriel K., po 1 Gabriel D., Daniel J. ir Jonas D. Geriausiu turnyro vartininku nominuotas Džiugas B. Komandą sudarė Rudaminos „Ryto“ gimnazijos mokiniai Gabriel D., Daniel A., Džiugas B., Dominyka J., Nikita T., Deividas Š., Jonas D., Patrikas K. ir Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos mokiniai Gabriel K., Daniel K., Daniel B., Daniel J. Žaidėjai apdovanoti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro bronzos medaliais ir asmeniniais prizais.