„Krikščionybės simboliai“

Gruodžio 18 d. į gimnazijos aktų salę paminėti artėjančių šv. Kalėdų ir pristatyti integruotą geografijos, tikybos  ir technologijų projektą „Krikščionybės simboliai“ susirinko IGb klasės mokiniai bei mokytojai. Renginio metu mokiniai pristatė savo atliktus darbus pasirinkta tema, skaitė pranešimus. Visi stebėjo vaizdo įrašus apie kūrybos sunkumus ir gamybos subtilybes. Veiklos metu mokiniai ir mokytojai sužinojo kūčiukų kepimo paslaptis, pamatė, kaip savo rankomis pagaminti kalėdinį vainiką bei žvakę, ką reiškia pakabinta ant židinio kojinė, ką simbolizuoja žvaigždė eglutės viršūnėje… Vėliau Kalėdų Senelis, pasidžiaugęs mokinių pristatymais, papasakojo ir savo istoriją bei palinkėjo visiems linksmų artėjančių švenčių.

Geografijos vyresn. mokytoja Tamara Januškevič