Konkurso „Bebras“ apdovanojimų šventė

Informatikos ir informatinio mąstymo konkurse „Bebras“ dalyvavo 35 mūsų gimnazijos mokiniai.  4-ri mokiniai pateko į  Vilniaus rajono geriausiųjų trejetuką: pirmos vietos atiteko Julijai Korsakaitei IGa ir Renatui Perveiniui IVG, antra – Tadui Janulevičiui 6b ir trečia Sebastianui Bogdanovičiui IGb klasės mokiniui.  Gruodžio 5-tą dieną visi dalyvavę mokiniai buvo apdovanoti padėkos raštais ir diplomais.

Į Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“  I etapo geriausiųjų apdovanojimų šventę lapkričio 24 d.  Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, parodos „Mokykla 2018“ metu, buvo pakviesti dalyvauti mūsų gimnazijos  IVG klasės mokinys Renatas Perveinis ir jo mokytoja Ingrida Talalienė.  Renatas užėmė 10-tą vietą tarp visų 12-kų Lietuvoje. Viso konkurse „Bebras“ dalyvavo net 44247 mokiniai. Į apdovanojimų šventę buvo kviečiami 1-10 vietas užėmę mokiniai ir jų mokytojai. Jiems bilietus į parodą „Mokykla 2018“ dovanojo „Šviesa“. Mokiniai ir mokytojai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis, pagyrimo raštais bei 3 mėn. OHO kryžiažodžių prenumerata.  Sveikiname Renatą!