Ekskursija į senųjų amatų dirbtuves

Š. m. lapkričio 13 dieną IIIG klasių mokiniai, besimokantys verslo, vadybos ir mažmeninės prekybos kurso, lankėsi senųjų amatų dirbtuvėse. Gimnazistai dalyvavo ekologijos magistrės, RV agentūros direktorės, Vaidos Griškevičienės paskaitoje tema „Kokią reikšmę turi Žiedinės ekonomikos ir Darnios aplinkos kūrimas versle ir mene?”. Lektorė papasakojo apie aplinkos užterštumo grėsmę mūsų planetai. Pademonstravo ir pristatė daugybę verslo idėjų, kaip ir ką galima būtų kurti, gaminti iš antrinių žaliavų. Po paskaitos mokiniai turėjo galimybę išmėginti kavos tirščių su vašku lipdymo techniką.

Gimnazistai liko maloniai nustebinti, įgijo patirties ir sužinojo daug naudingų dalykų apie ekologijos, ekonomikos problemas bei verslo galimybes.

Ieva Trepova, IIIG klasės mokinė