Grindų riedulio merginų finalinės varžybos

Š.m. rugsėjo 22 d. Molėtuose vyko 2018 m. Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių grindų riedulio merginų finalinės varžybos. Finalinėse varžybose varžėsi Utenos, Molėtų, Ignalinos, Kelmės, Širvintų ir Vilniaus rajono rinktinės. Puikiai pasirodė Vilniaus rajono jaunųjų riedulininkių žaidėjų komandos, sudarytos iš Marijampolio Meilės Lukšienės, Rudaminos „Ryto“ ir Rudaminos F. Ruščico gimnazijų, kurias treniravo ir varžyboms parengė kūno kultūros mokytojai metodininkai: Saulius Barevičius ir Vytautas Vilipas. Merginos rezultatu 2-0 įveikė Utenos sportininkes. Įvarčius pelnė Agnieška Ceškel ir Aistė Šižaitė. Rezultatu 1-0 šventė pergalę prieš Kelmės sportininkes. Įvartį pelnė Aistė Čižaitė, pogrupyje užėmusi 1-ąją vietą ir dėl nugalėtojų vardų kovojusi su Ignalinos jaunosiomis žaidėjomis. Finale, antro kėlinio antroje pusėje, padaryta maža klaida lėmė, kad čempionėmis tapo ignalinietės, o sidabro medalius laimėjo ir Lietuvos vicečempionėmis tapo Vilniaus rajono sportininkės. Trečiąją vietą užėmė Širvintų sportininkės mažajame finale įveikusios Kelmės riedulininkes. Vicečempionėmis tapo: Kamila Mackevič, Elžbieta Zinkėvič F.Ruščico g-ja, Dominyka Jurgo, Julija Korsakaitė ,,Ryto” g-ja, Agnieška Ulevič, Katalina Baranovskytė, Sniežana Blaževič, Aistė Čižaitė, Karina Elžbieta Filistinovič, Andrėja Baranovskytė, Agnieška Ceškel Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazistės. Geriausia turnyro vartininke pripažinta Sniežana Blaževič, o geriausia rajono žaidėja Aistė Čižaitė.