Šokio fiesta 2021

Kovo 26 d. Rudaminos „Ryto“ gimnazijos šokių grupės „Unity dance juniors“ ir „Unity dance adults“ dalyvavo respublikiniame vaikų ir mokinių nuotoliniame šokių konkurse-festivalyje „Šokio fiesta 2021“. Nors šis konkursas buvo kiek kitoks, nei esame įpratę – be sausakimšos salės, žiūrovų, palaikymo, plojimų, jaudulio prieš pasirodymą, džiaugiamės galimybe parodyti savo talentą ir meilę šokiui bent per kompiuterio ekranus. Konkurse dalyvavo daugiau nei 700 dalyvių iš visos Lietuvos. Smagu buvo susipažinti su kitų šokių grupių veikla, pasidžiaugti, kad tokiu sunkiu laikotarpiu tiek mokytojai, tiek vaikai puoselėja meninę veiklą. Nudžiugino ir konkurso rezultatai – vertinimo komisija abiem mūsų gimnazijos grupėms skyrė pirmąsias vietas.