Ekskursijų diena

Šių metų spalio 23 dieną 6b klasės mokiniai dalyvavo dviejose edukacinėse veiklose. Pirmoji vyko Mo muziejuje. Šeštokai dalyvavo integruotoje kūrybinio rašymo ir dailės pamokoje, kurios metu pakartojo pagrindinius bet kokio naratyvo elementus (užuomazgą, veiksmo vystymąsi, kulminaciją, atomazgą bei kt.) ir gavo grupinę užduotį – sukurti istoriją, kurios pagrindinis veikėjas būtų muziejaus ekspozicijos daiktas/personažas. Kiekviena grupė, apžiūrėjusi parodą, išsirinko patikusį eksponatą – jis ir tapo pagrindiniu pasakojimo veikėju. Mokiniai smalsiai apžiūrėjo muziejaus ekspozicijas ir sukūrė išties įdomias istorijas. Vėliau šeštokai senamiesčiu keliavo į Vilniaus Katedros požemius, kur klausėsi gido pasakojimų, tačiau niekas neprilygo atradimo džiaugsmui, kai užduotis išsprendė ir atsakymus atrado patys! Mokiniai pasijuto tarytum pirmieji tyrinėtojai, nusileidę į tamsius ir baugius požemius, keliavo tamsiais požemių labirintais pasišviesdami žibintuvėliais, atlikdami užduotis ir, klausydami gido, tyrinėjo požemių paslaptis. Buvo smagu ekskursijų dieną praleisti ne tik linksmai, bet ir sužinoti bei patirti daug naujų dalykų.