U-16 turnyras

Š. m. vasario 21-23 d. Minske (Baltarusijoje) vyko atviras žolės riedulio sostinės taurės, nusipelniusio Baltarusijos Respublikos trenerio V. A. Žmakino atminimui, uždarų patalpų U-16 turnyras. Turnyre dalyvavo 10 berniukų ir 8 mergaičių komandos iš Ukrainos, Rusijos, Baltarusijos, Lietuvos ir Armėnijos. Turnyras surengtas Minsko komplekso „Arena“ dviračių treko rūmuose. Lietuvai atstovavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos: Rudaminos (tr. V.Vilipas) ir Vilniaus miesto „Tauras-Žuvėdra“ (tr. A.Macijauskas) jungtinė komanda, kurią sudarė 12-16 metų žaidėjai (viena jauniausių komandų turnyre). Per tris dienas sužaistos 5 rungtynės. Rezultatu 4:3 laimėta prieš „Bresžitestroj“ Baltarusijos komandą, lygiosios  3:3 su  Dinamo, Sumy, Ukrainos komanda. Po atkaklių kovų, rezultatu 3:6 pralaimėta Minsk HC (Baltarusija) ir 4:5 Politechnika, Korosten (Ukraina). Patirtas  pralaimėjimas rezultatu 4-6 prieš Zamostoschje SM (Baltarusija) ir užimta 8 vieta. Komandoje rezultatyviausias buvo Andžej B., Darius L. ir Eimantas J., kuris apdovanotas geriausio komandos žaidėjo prizu. Lietuvos komandai atstovavo šie rajono sporto mokyklos auklėtiniai: Džiugas B., Mantas V. (,,Ryto” gimnazija), Denis A., Daniel B., Andžej B. (Ferdinando Ruščico gimnazija).