Estafečių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos

Šių metų vasario 12 dieną nuo pat ankstyvo ryto mūsų gimnazijoje šurmuliavo mažiausieji. Jie ruošėsi estafečių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžyboms. Į gimnaziją atvyko ryžtingai nusiteikę Zujūnų gimnazijos, Nemenčinės Gedimino gimnazijos ir Ferdinando Ručico gimnazijos mokiniai. Mūsų ketvirtokai buvo rimti ir susikaupę. Varžybų metu liejosi ne tik prakaitas, bet nestigo ir gerų emocijų, džiaugsmo. Vaikai turėjo įveikti net aštuonias skirtingas ir sudėtingas rungtis, reikalaujančias greičio, lankstumo, šoklumo bei ištvermės. Šiais metais greičiausi buvo Ferdinando Ruščico gimnazijos mokiniai. Mūsų ketvirtokai užtikrintai laimėjo antrąją vietą. Pirmą kartą vaikai buvo apdovanoti ne tik diplomais, bet ir atminimo medaliais, kuriuos jiems įteikė gimnazijos direktorius R. Maniuška.