Golfo varžybos

Jau trečius metus mūsų gimnazijos kūno kultūros mokytojai Vytautas Vilipas ir Vida Bagdonienė populiarina Golfo sporto šaką. Šių metų vasario 11 dieną vyko jau antrasis Golfo turnyras. Varžybos vykdomos estafečių pagrindu, naudojant originalią ,,Mažojo golfo įrangą“. Mokiniai varžosi atskirose amžiaus grupėse, įveikdami aštuonias sudėtingas rungtis. 1-4 klasių mokinių tarpe taikliausi buvo Albertas M. (340 taškų) ir Daniel Z. (200 taškų). 5-8 klasių mokinių tarpe nepralenkiami buvo Maksim G. (590 taškų) ir Džiugas B. (280 taškų). Golfas – puikus žaidimas, padedantis sportuoti, bendrauti, patirti daug gerų emocijų. Šių metų mūsų tikslas – gerai pasirodyti Vilniaus r. mokyklų finalinėse Golfo varžybose, kurios įvyks vasario 27 dieną, taip pat gerai sudalyvauti Lietuvos mokyklų „Mažojo golfo“ čempionate.