Vilniaus rajono SM Rudaminos žolės riedulininkai U-18 vaikinai – Lietuvos čempionai

Vilniaus sporto mokykloje „Tauras“ du savaitgalius vyko vaikinų U-18 uždarų patalpų pirmenybės. Pergalingai žengė Vilniaus rajono SM komanda, vadovaujama trenerio Vytauto Vilipo. Komanda buvo sudaryta iš F.Ruščico ir ,,Ryto“ gimnazijos mokinių. Vaikinai užtikrintai laimėjo rungtynes prieš Širvintų sporto centro komandą (6:0) bei nugalėjo įmušdami įvartį į Šiaulių „Akademija“ komandos vaikinų vartus. Rungtynės baigėsi rezultatu 3:2. Taip pat sėkmingai U-18 varžybose žaidė ir Vilniaus SM „Tauras-Žuvėdra“ vaikinai, vadovaujami trenerio Artūro Macijausko. Vasario 2 d. pirmosiose rungtynėse susitiko Vilniaus raj. SM ir Vilniaus ,,Tauras-Žuvėdra“. Varžybos baigėsi atkakliomis lygiosiomis 4-4 (2 įvarčius pelnė Rafal S., po vieną – Andžej ir Tomaš B.). Abi komandos surinko po 7 taškus ir teko žaisti dar kartą dėl čempionų taurės. Likus pusei minutės iki rungtynių pabaigos, varžovai suklydo ir 7 metrų baudinį įmušęs Gabrielius P. komandai atnešė pergalę. Trečiąją vietą pelnė Širvintų SC komanda, įveikusi Šiaulių ,,Akademiją“.

Nugalėtojai apdovanoti taure, aukso medaliais, o rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas Rafal S. – asmeniniu prizu. Čempionais tapo Rafal S., Tomaš B., Andžej B., Edgar-Francišek S., Karol Ž., Miloš R., Radoslav A., Robert Ž., Džiugas B., Gabrielius P., Dominik Ž.