„Vaivos juosta“

Šiais metais lapkričio 27 d. Nemenčinės Gedimino gimnazijoje vyko rajoninis priešmokyklinio ugdymo, pradinių klasių raiškaus skaitymo konkursas „Vaivos juosta“. Jame dalyvavo 40 Vilniaus rajono mokyklų skaitovų, tarp kurių buvo ir mūsų gimnazijos mokiniai, kurie savo pasirodymais garsino mūsų mokyklos vardą.  Didžiuojamės  ir dėkojame priešmokyklinio ugdymo mokiniams Lukui K., Kamilai S.  ir pradinių klasių mokiniams Melitai K., Jonui G. už dalyvavimą ir puikius  pasirodymus, bei juos ruošusiems mokytojams. Labai džiaugiamės ir nuoširdžiai sveikiname konkurso nugalėtojus priešmokyklinio ugdymo grupėje:  Kamilą S., laimėjusią II vietą ir 3-4 klasių grupėje: Joną G., laimėjusį II vietą. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais bei atminimo dovanėlėmis.

Žana Zažecka, mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą.