Išvyka į Trakus

Gražų penktadienio rytą 7b klasės mokiniai lankėsi Trakų priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje, kur klausėsi paskaitos apie ugniagesio gelbėtojo specialybę. Septintokai susipažino su ypač atsakinga, pavojinga ir reikalinga profesija, jos specifika ir ypatumais. Ugniagesiai aprodė savo darbo, poilsio ir sporto patalpas, įleido į pačių įkurtą muziejų ir parodė eksponatus. Vaikai buvo supažindinti su priešgaisrine sauga, darbo specifika, pavojingais veiksniais, gaisrų gesinimo ir gelbėjimo technika. Labiausiai mokinius sudomino nusileidimas į garažą, kuriame darbuotojai entuziastingai papasakojo apie pasiruošimą, esant iškvietimui į nelaimę, parodė gaisrines mašinas, įvairius įrankius, kuriais pjaustomos mašinos ar atidaromos durys. Vaikai galėjo įlipti į gaisrinę mašiną bei pasimatuoti ugniagesio aprangą. Nusifotografavę, pilni įspūdžių bei palinkėję ugniagesiams sėkmės darbuose, 7b klasės mokiniai pasivaikščiojo po rudenėjančius Trakus, paragavo garsiųjų karaimų kibinų ir patraukė link namų.