Projektas ,,Rudenėlio linksmybės“

Rudens saulelė beržynus auksuoja. Vėjelis išmargintus lapus per pievą nešioja. Smagu vaikams žaisti su nukritusiais lapais, klausytis jų čežėjimo. Dvi savaites priešmokyklinėse grupėse vyko projektas „Rudenėlio linksmybės“, kurio metu vyravo linksma, šilta nuotaika. Kartu su vaikais pasidžiaugėme rudens gėrybėmis. Pagrindinis šventės tikslas – turtinti vaikų žinias apie rudenį. Visa tai pasiekta dainuojant daineles, žaidžiant žaidimus, susipažįstant su vaisiais ir daržovėmis. Vaikai taip pat susipažino su daržininkystės darbais, mokėsi vertinti šviežią, sveiką, natūralų maistą, bandė pažinti vaisius iš skonio, kvapo, išvaizdos. Vaikučiai rinko gamtinę medžiagą, iš kurios darė įdomiausius ir gražiausius darbelius. Bet dar smagiau buvo sueiti į būrį, kartu žaisti, šokti, dainuoti, rudenėlio dovanėlėmis vaišintis.

Spalio 21 d. atvyko dėdė Rudenėlis ir visus vaikus pakvietė į projekto „Rudenėlio linksmybės“ finalą, kuris baigėsi sporto švente. Visi šventės dalyviai dainavo daineles, žaidė žaidimus, dalyvavo estafetėse.

Kviečiame pasidžiaugti projekto akimirkomis.