„Ryto“ vardadienis

Penktadienį gimnazijoje vyko nuotaikinga, jau tradicija tapusi šventė – „Ryto“ vardadienis. Renginį vedė pats direktorius ir aktyviausi mokiniai. Šių metų tema buvo  skirta rudens gėrybei – obuoliui. Prie tradicinės geltonos šventės dalyvių drabužių spalvos labai derėjo saulėtas ir šiltas oras, kurį mums dovanojo gamta, tad visi su džiaugsmu pasinėrėme į įvairias veiklas mokyklos kieme. Kiekviena klasė pagamino po gražų obuolį ir užrašę savo vardus papuošė medžius šalia šventinės sienos, skirtos fotosesijoms. Skambant garsiai linksmai muzikai visi kartu darėme mankštą, šokome, kūrėme vaizdo klipą. Ištvermingiausieji bėgo maratoną. Mokinių, mokytojų ir kitų mokyklos darbuotojų, mokinių tėvelių komandos varžėsi tarpusavyje virvės traukimo varžybose, kiti juos palaikė prieš tai sugalvotais smagiais palaikymo šūkiais. Atvykę Vilniaus kolegijos studentai padovanojo puikią muzikinę dovaną – gyvo garso koncertą lauke. Nuo mokyklos stogo padaryta bendra nuotrauka „Obuolys“. Didelio mokinių susidomėjimo sulaukė viso renginio metu veikę aktyvios „stotelės“ – piešimas ant veido, šaudymas į taikinį, golfas, šaškių žaibo turnyras, vietoje  spausdinamos nuotraukos, obuoliai ir šilta arbata.

Šventės pabaigoje visų dar laukė daug daug skanaus obuolių pyrago, na ir, žinoma, nugalėtojų apdovanojimai. Laikas neprailgo, išsiskirstėme puikios nuotaikos ir kupini geriausių įspūdžių.

Daugiau nuotraukų rasite: https://www.instagram.com/explore/tags/rytogimnazija/