Lietuvos mokinių U-14 žolės riedulio varžybos

Baigėsi 2018 m. Lietuvos mokinių U-14 žolės riedulio varžybos, kuriose dalyvavo 5 komandos: Širvintų SC,Vilniaus SŽK ,,Žuvėdra-SM Tauras“, Šiaulių SM ,,Klevas“, Vilniaus SM ,,Tauras“ –Trakų Vokė ir Vilniaus raj. SM. Mūsų rajono sportininkai patyrė du pralaimėjimus.

0-1 prieš Vilniaus SŽK ,,Žuvėdra-SM Tauras“(įvartis įkrito likus 10 sekundžių iki varžybų pabaigos). Rezultatu 2-4 nusileido Širvintų SC ir du kartus šventė pergales 2-0 prieš Vilniaus SM ,,Tauras“-Trakų Vokė 1-0 nugalėjo Šiaulių SM ,,Klevas“. Pirmąją vietą iškovojo Širvintų SC, antrieji liko Vilniaus SŽK ,,Žuvėdra – SM Tauras“, bronzinius apdovanojimus pelnė Vilniaus raj. SM žolės riedulininkų komanda, kurioje žaidė ,,Ryto“ gimnazistai: Dominik Žemoit (geriausias žaidėjas), Danielius Zaleskis, patikimai vartus saugojęs Mantas Virbickas. Taip pat F.Ruščico gimnazijos mokiniai: Andžej Burkot, Jakub Valiuškėvič, Kamil Kovger, Daniel Malinovski, Daniel Jurcevič, Robert Žygelevičius, Denis Astilovskij.