Derlingas choristų ruduo

Spalio pradžioje Rudaminos „Ryto“ gimnazijos choristai ankstyvą šeštadienio rytą rinkosi prie autobusiuko. Mokiniai vyko į Zarasų rajono Smalvų kaimą, kuriame, tradiciškai, pirmasis spalio šeštadienis skirtas Kraštiečių šventei. Repeticija, koncertas ir Šv. Mišios senoje, 1600 m. pastatytoje ir 1857 m. po gaisro atstatytoje Smalvų Švč. Mergelės Marijos Rožančinės bažnyčioje. Po Mišių Kultūros namuose suorganizuotas koncertas, skirtas kaimo bendruomenei. Daug šypsenų, padėkų, pagyrimų Rudaminos jaunimui bei sotūs pietūs su tradicine sriuba – šiurpe.

Pakeliui į namus spėta aplankyti ir įspūdingą apžvalgos ratą virš Zaraso ežero. Šviečiant saulei ir pučiant gaiviam ežero vėjui – fotosesija, įspūdžiai ir šiek tiek adrenalino. Kelionė puiki!