Šimtadienio akimirkos

Sapnai, pasąmonė, misija, Agentas 11… Apie ką tai? Šiais žodžiais galima būtų apibūdinti šių metų vasario 2 dieną Rudaminos „Ryto“ gimnazijoje vykusį šimtadienį. Vakaro vedėjas Agentas 11 gavo misiją – įsibrauti į dvyliktokų sapnus, nes įtariama, jog jie „nulaužė Egzaminų biurą ir nutekino visus užduočių atsakymus“. Agento darbas buvo nelengvas, todėl po kiekvieno apsilankymo sapne jam padėjo vienuoliktokai, kurie kvietė į sceną dvyliktokus, bandydami išsiaiškinti, kuris vis dėlto kaltas. Pasirodymus paįvairino filmuota medžiaga, kurioje abiturientai dalinosi mintimis apie gyvenimą gimnazijoje, bendraklasius bei prisiminė praėjusių švenčių, išvykų akimirkas. Šio linksmo ir paslaptingo vakaro pabaigoje sveikinimo žodį tarė IIG klasės mokiniai. Jie palinkėjo dvyliktokams pačios didžiausios sėkmės laikant egzaminus ir įteikė įspūdingą šimtadienio tortą. Vakaro kaltininkai dvyliktokai nustebino žiūrovus įspūdingu šokiu bei skyrė nuoširdžius padėkos žodžius tėvams, mokytojams ir administracijai.
Likus šimtui dienų iki egzaminų, linkime abiturientams susikaupimo, produktyvaus darbo ir sėkmės ruošiantis ir laikant brandos egzaminus!