PostHeaderIcon Vilniaus rajono mokinių (vaikinų) Hockey 5s U-16 komanda Lietuvos čempionė

Š. m. gegužės 25 d. Širvintų sporto centro aikštyne finišavo 2018 metų Lietuvos mokinių (vaikinų) Hockey 5s U-16 žolės riedulio varžybos. Dviejuose turuose be pralaimėjimų žengė Vilniaus rajono Rudaminos žolės riedulininkai: jie į varžovų vartus įmušė 26 įvarčius, o praleido tik 8. Komandoje, kurią sudarė Rudaminos „Ryto“ ir F. Ruščico gimnazijų mokiniai, žaidė Gabrielius Paškelis, Karol Žavoronok, Dominik Žemoit, Rafal Stankevič, Andžej Burkot ir Lešek Litvin, patikimai vartus saugojo Andrius Podolskij.