PostHeaderIcon Padėkos sportininkams

Balandžio 25 dieną sušauktame Vilniaus rajono savivaldybės tarybos posėdyje svarstyti aktualūs visuomenei klausimai bei artėjančios medicinos darbuotojų ir Šv. Florijono dienos proga už pasiaukojimą bei drąsą gydant ir gelbstint žmonių gyvybes, puikiai atliekamą darbą ir Vilniaus rajono vardo garsinimą Lietuvoje ir užsienyje pagerbti bei apdovanoti Vilniaus rajono medikai, ugniagesiai ir sportininkai.

Už aukštus sportinius pasiekimus atskirose sporto šakose ir Vilniaus rajono garsinimą respublikinėse ir tarptautinėse varžybose, sveikos gyvensenos ir sporto propagavimą padėkos raštais buvo apdovanoti šie Vilniaus rajono sportininkai:

• Viktorija Romanova, Nikita Romanov, Romuald Aleksandrov, Marek Griniuk, Daniel Jackevič, Sara Urumova, Kamilė Jakubauskaitė, Karol Dombrovskį, Jadvyga Junevič, Romuald Noreika, Radoslav Aleksandrov, Karolina Banel, Marjan Kačanovski – biatlonas ir slidinėjimas.
  • Justyna Kulbačevskaja, Ksenija Pavlik – tinklinis.
  • Rafal Stankevič, Andžej Burkot, Jakub Valiuškevič, Andrius Podolskij, Vytautas Vilipas, Artur Martynenko, Denis Jastrebov, Karolis Donculas, Tomas Kušlevič – žolės riedulys.
  • Dariuš Zabelo, Gžegož Semaško – lengvoji atletika.
  • Diana Tabunova – stalo tenisas.
  • Karolina Gornatkevič – šaudymas.