PostHeaderIcon Šokių konkursas „iDance 2018“

2018 m. balandžio 7 d. Vilniaus r. Rudaminos „Ryto“ gimnazijoje vyko šokių konkursas „iDance 2018“, kuriame dalyvavo 44 šokių kolektyvai – juos paruošė 16 choreografų. Šokėjai atstovavo bendrojo lavinimo mokykloms, šokių studijoms ir klubams iš Šalčininkų, Vilniaus miesto bei Vilniaus rajono. Kolektyvai varžėsi 5-iose stiliaus kategorijose (Show dance, Street dance, Pop dance, Modern dance, Hip Hop) ir 8-iose amžiaus kategorijose (Baby, Mini kids, Kids, Children, Teens, Juniors, Youth ir Adults). Dalyvius vertino kompetetinga 5 narių komisija: Agnė Petrulė, Paula Valentaitė, Laura Blažytė, Martynas Kizys ir Gabija Čepelytė.

Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti I, II, III vietos taurėmis, medaliais ir diplomais.
Iš 44 pasirodymų išrinkti 8 auksiniai „Golden performance“:
Baby kategorijoje – Boom kids (vadovė Justyna Suckel).
Mini kids kategorijoje – Unity dance mini kids (vadovė Eva Bartaševič).
Kids kategorijoje – Happy feet (vadovė Justyna Suckel).
Children kategorijoje – Unity dance kids (vadovė Eva Bartaševič).
Teens kategorijoje – TG juniors (vadovė Diana Paunksnytė).
Juniors kategorijoje – Unity dance juniors (vadovė Eva Bartaševič).
Youth kategorijoje – Gabrielė Šakalytė.
Adults kategorijoje – Daniel Poplavski (vadovė Austė Kunigėlytė).
„Ryto“ gimnazijos šokių kolektyvai užėmė tokias vietas: Golden Crew – I vietą (vadovė Kamilia Uršulia Šylobryt), Unity dance children – II vietą (vadovės Evelina Bidžanova ir Eva Bartaševič) ir Unity dance juniors – I vietą bei pelnė nominaciją „Golden performance“ (vadovė Eva Bartaševič).