PostHeaderIcon Žolės riedulys U-12: rajono riedulininkai sidabriniai prizininkai

Šeštadienį, kovo 17 d., Vilniuje vyko Lietuvos žolės riedulio vaikų lygos 12-mečių finalinės kovos. Varžėsi tiek berniukų, tiek mergaičių ekipos. Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius po 3 ekipas, o dėl medalių kovojo Vilniaus rajono, Vilniaus, Šiaulių, Kelmės ir Širvintų atstovai. Rudaminos jaunieji žolės riedulininkai rezultatu 1:0 įveikę Vilniaus SM „Tauras“ – Trakų Vokės gimnaziją ir 10:0 Šiaulių SM „Klevas – Gytariai“ komandą pateko į finalą. Pirmą kėlinį pirmavę, bet turėję mažiau atsarginių žaidėjų, rezultatu 3:7 pripažino Širvintų SC riedulininkų pranašumą ir pasipuošė sidabro medaliais. Geriausio žaidėjo prizą pelnė ir žolės riedulio lazda apdovanotas rudaminietis Andžej Burkot, komandai, kurią sudarė Dominyka Jurgo, Gabriel Duduc (Rudaminos „Ryto“ gimnazija), Daniel Malinovski, Robert Žygelevičius, Valentin Tumas (Rudaminos F. Ruščico gimnazija) ir Eimintas Pugačiauskas, įteikti sidabro medaliai ir taurė. Taip baigėsi gruodžio mėnesį prasidėjęs vaikų riedulio varžybinis salės sezonas.