PostHeaderIcon Projektas „Spalvų savaitė“

Penktą kartą priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytinius, 1-4 klasių mokinius pakvietėme dalyvauti projekte „Spalvų savaitė“. Šių metų projekto tema „Mano gimtinei 100 metų“.

Vaikams pasiūlėme sukurti bendrą paveikslą „Gyvybės medis“. Kaip ir tie paukšteliai ant mūsų gyvybės medžio, sulėkė ir dideli, ir maži. Visi savo balsais grojo, čiulbėjo. Kas šakelę, kas lapelį nešė, paukštį, drugelį, ežiuką, žaltį. Štai visi sutilpo. O saulelė iš savo sosto visus šildo ir meiliai glosto spindulėliais, tarsi būtų rankos mūsų mielos motinėlės. Štai ir mažos mergelės, kasos garbiniuotos, ir broleliai ąžuolėliai. Iš žemės tekanti gyvybinė energija per medžio šaknis, kamieną ir šakas pasiekia mažutį pumpurėlį, kuris tuoj pavirs nepakartojamu žaliu lapeliu, žvelgiančiu į šviesą. Karšta spinduliuojanti saulės galia užlies medį ir jis prasiskleis, sužydės, subręs… Medžio gyvenimas sukasi ratu: pavasaris, vasara, ruduo, žiema ir vėl pavasaris. Tik kaskart pražydęs medis vis kitoks, atsinaujinęs, dar nuostabesnis, iškalbingesnis, paslaptingesnis. Jis traukia ne vieną skrendantį pro šalį paukštį, kuris nutūps ant jo šakų poilsiui ar įsikurs amžinai.

Juk taip gera širdelėje, kai darbas visų padarytas. Visada prie būrio darbas eina greičiau, negu vienam. Bendru kūriniu papuošėme gimnaziją. Dirbdami kartu, bendraudami ir bendradarbiaudami vaikai mokėsi padėti vienas kitam, mokėsi atsakomybės, sukūrė jaukią mokyklos aplinką.

Projektas skirtas Lietuvos šimtmečiui. Mokiniai ir priešmokyklinukai kasdien puošėsi vis kitos spalvos drabužiu: geltonu, žaliu, raudonu, klasėse parengė stendus „Lietuvai – 100“. O kovo 9 dieną visi susirinko prie „Gyvybės medžio“ savo šalies nepriklausomybės atkūrimo paminėti. 4b klasės mokiniai papasakojo jaunesniesiems Lietuvos istoriją, skaitė eiles. Buvo smagu, skambėjo dainos, buvo išsakyti gražiausi žodžiai apie mūsų mylimą šalelę.

Pradinio ugdymo mokytojos Živilė Stasiūnaitė, Lina Sacharukienė

Comments are closed.

Paieška
Naujienų archyvas
Mokinių priėmimas

Rudaminos „Ryto“ gimnazija skelbia dokumentų priėmimą 2018-2019 mokslo metams.
Jūsų laukia kvalifikuotos mokytojos, naujos, erdvios patalpos: puikiai įrengtos klasės, aktų, šokio salės, valgykla.
Prašymai priimami darbo dienomis nuo 8.00 iki 16.00 val. raštinėje (202 kab., tel. 85 2320158).
Gimnazijos administracija

Laisvos vietos grupėse

Šiuo metu yra 14 laisvų vietų 3-ose priešmokyklinio ugdymo grupėse (ugdymas vykdomas iki 12 val.).

Lankomumo statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas