PostHeaderIcon Žolės riedulio pasiekimai

Širvintų sporto centro salėje kovo 8 d. vyko 2017–2018 m. Lietuvos vaikų žolės riedulio lygos U-12 (2005 metų gimimo ir jaunesnių) Pietų zonos mergaičių (4 komandos) ir berniukų (7 komandos) uždarųjų patalpų I etapo III serijos varžybos. Puikiai pasirodė Vilniaus r. SM Rudaminos komanda (treneris Vytautas Vilipas) – 3 serijų varžybose pasiekė 8 pergales, 1 lygiąsias ir paskutinėse rungtynėse po atkaklios kovos patyrė pirmąjį pralaimėjimą. Susumavus visų 3 serijų rungtynių rezultatus, pirmoji vieta atiteko Vilniaus r. SM (18 reitingo taškų). Komandos nugalėtojos ir prizininkės buvo apdovanotos taurėmis ir medaliais. Geriausi komandų žaidėjai – asmeniniais prizais. Kovo 17 dieną Vilniuje dėl Lietuvos čempionų titulo kovos pajėgiausios LVŽRL Šiaurės ir Pietų zonų komandos.