PostHeaderIcon Keturiolikmečiai rudaminiečiai tapo Lietuvos mokinių uždarų patalpų žolės riedulio vicečempionais

Kovo 4 d. Šiauliuose vyko 2017–2018 m. Lietuvos mokinių berniukų U-14 uždarų patalpų žolės riedulio finalinės varžybos. Į jas atvyko stipriausios pietų ir šiaurės zonų ekipos. Pirmame pusfinalyje Vilniaus SŽK ,,Žuvėdra-SM Tauras-Radio loftai“ rezultatu 4:3 palaužė Širvintų SC pasipriešinimą, o antrame Vilniaus raj. SM 3:1 nugalėjo Šiaulių SM „Klevas-1“ ir žengė į finalą (1 įvartį pelnė Andžej Burkot, 2 – Rafal Stankevič). Trečią vietą iškovojo Šiaulių SM „Klevas-1“ riedulininkai, 4:2 įveikę Širvintų SC sportininkus. Dėl čempionų vardų kovojo Vilniaus rajono SM ir Vilniaus SŽK „Žuvėdra-SM Tauras-Radio loftai“ komandos. Po įdomios ir atkaklios kovos rezultatu 2:1 nugalėjo vilniečiai. Mūsų rajono sportininkai pelnė sidabro medalius ir vicečempionų titulą. Sidabro medaliais apdovanoti Rudaminos „Ryto“ gimnazijos mokiniai Dominik Žemoit, Gabrielius Paškelis, Andrius Podolskij (vartininkas) ir Ferdinando Ruščico gimnazijos mokiniai Rafal Stankevič (komandos kapitonas gavo geriausio žaidėjo prizą), Jakub Valiuškevičius, Karol Žavoronok, Andžej Burkot, Lešek Litvin, Robert Žygelevičius, o taip pat komandos treneris Vytautas Vilipas.